اشتغالزایی بیش از ١٠١٨ نفر با پرداخت تسهیلات بانک صادرات ایران در استان کرمان

[ad_1]


به گزارش پایگاه خبری نقدینه، طی ١٥ ماه منتهی به پایان خرداد ماه سالجاری ٢٨٦ طرح تولیدی و اشتغالزا در استان کرمان با حمایت مالی بیش از ٢٠٥ میلیارد ریالی این بانک راه اندازی شد که ١٠١٨ نفر در این مدت به طور مستقیم مشغول به کار شده اند.


بنابراین گزارش از ابتدای فروردین ماه سال١٣٩٥ تا پایان خرداد ماه سال جاری، ١٦ طرح در قالب طرح های تولیدی صنایع کوچک و متوسط با هزینه ١٧٥ میلیارد ریال منتج به اشتغالزایی مستقیم ٤٧٨ نفر شده است.


همچنین این گزارش می افزاید: تأمین اعتبار انجام شده توسط بانک صادرات ایران در استان کرمان در قالب راه اندازی ٢٠٤ طرح اشتغالزایی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) بالغ بر ٢٢میلیارد ریال بوده که به تنهایی برای ٤٠٨ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کرده است.


گفتنی است با تأمین سرمایه لازم توسط این بانک در استان کرمان ٦٦ طرح اشتغالزایی بهزیستی به مبلغ ٨ میلیارد ریال نیز برای ١٣٢ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شده است.


 لازم به یادآوری است از آنجایی که علاوه بر مجموع ١٠١٨ شغل ثابت و مستقیم ایجاد شده در قالب طرح های مذکور، تعداد زیادی فرصت شغلی غیر مستقیم نیز برای مردم این استان فراهم آمده، از این رو می توان به عملکرد مثبت بانک صادرات ایران در راستای ایجاد اشتغال و پیشرفت جریان اقتصاد مقاومتی در کشور اذعان نمود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *