جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه زندگی خاورمیانه برگزار شد

[ad_1]


به گزارش پایگاه خبری نقدینه، جلسه ساعت 9:10 دقیقه با پخش سرود ملی  و تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز شد. سپس جناب آقای جهانگرد مسئول محترم ارتباطات شرکت بیمه زندگی خاورمیانه، ضمن عرض خیر مقدم خدمت سهامداران و نمایندگان محترم صاحبان سهام، با اعلام حضور بیشتر از 68 درصدیِ صاحبان سهام (که بعداً با حضور تعدادی دیگر از سهامداران یا نمایندگان آنها به بیش از 80 درصد رسید)، جلسه را رسمی اعلام کرد و از جناب آقای دکتر امین، رئیس محترم هیأت‌مدیره شرکت به عنوان رئیس مجمع دعوت کرد تا در جایگاه مخصوص هیأت‌رئیسه قرار گیرند. پس از حضور ایشان در جایگاه، ناظرین انتخاب شدند که جناب آقای دکتر قره‌باغی و جناب آقای مرتضوی با رأی مجمع در جایگاه ناظران قرار گرفتند. سپس با انتخاب مجمع، جناب آقای نیّری، معاون محترم سرمایه‌گذاری و پشتیبانی شرکت به عنوان دبیر جلسه در جایگاه قرار گرفتند و با دعوت از نماینده محترم بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و نماینده محترم بازرس و حسابرس قانونی هیأت‌رئیسه تکمیل شد.


بعد از تکمیل هیأت‌رئیسه، از جناب آقای حسن‌زاده، مدیرعامل محترم شرکت دعوت شد تا گزارش هیأت‌مدیره به مجمع را ارائه کنند. ایشان نیز با حضور در جایگاه ضمن اشاره به بخش‌هایی از گزارش، به اقدامات انجام شده در سال مالی منتهی به 30 اسفند 1395 اشاره کردند و توضیحاتی در مورد ریسک‌های شرکت، کمیته‌های تشکیل شده و روند جذب نیرو بیان کردند. بعد از این گزارش، جناب آقای عبدلی به عنوان نماینده شرکت بیات رایان، گزارش بازرس و حسابرس قانونی را در مورد صورت‌های مالی ارائه کردند. بعد از اتمام گزارش بازرس قانونی، نماینده محترم بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سرکار خانم جان‌فشان توضیحاتی ارائه کردند. بعد از این توضیحات، در مورد تصویب صورت‌های مالی رأی‌گیری به عمل آمد که تصویب شد.


بعد از تصویب صورت‌های مالی، در مورد تقسیم 2 ریال از مجموع 9 ریال سود حاصل شده به ازای هر سهم، رأی‌گیری به عمل آمد که مورد تصویب مجمع قرار گرفت.


بعد از از تصویب سود تقسیمی، سایر موارد دستور جلسه نیز بررسی شد و به تصویب رسید.


جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه زندگی خاورمیانه ساعت 10 صبح به پایان رسید.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *