داد و ستد ۷۷ میلیارد سهم بورسی در ۷۷ روز معاملاتی

[ad_1]


به گزارش پایگاه خبری نقدینه؛ از ابتدای سال تا کنون در مدت ۷۷روز معاملاتی، تعداد ۷۷میلیارد و ۸۳میلیون سهم و حق‌تقدم به ارزش ۱۹۳هزار و ۲۷۳میلیارد ریال در ۴میلیون و ۳۸۳هزار و ۲۷دفعه مورد معامله قرار گرفته است.


همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۴۵میلیارد و ۹۷۷میلیون سهم به ارزش ۱۰۳هزار و ۱۷۵میلیارد ریال در یک میلیون و ۹۳۰هزار و ۶۲۵نوبت در بازار اول؛ ۲۶میلیارد و ۷۰۴میلیون سهم به ارزش ۶۵هزار و ۳۶میلیارد ریال در ۲میلیون و ۴۳۲هزار و ۹۵۷نوبت در بازار دوم؛ ۲۲میلیون سهم به ارزش ۲۲هزار و ۱۹۲میلیارد ریال در ۶۳۰۰نوبت در بازار بدهی؛ ۴میلیارد و ۱۴۹میلیون سهم به ارزش ۴۰۲میلیارد ریال در ۱۰۵۱نوبت در بازار مشتقه و ۲۳۰میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۲۴۶۸میلیارد ریال در ۱۲هزار و ۹۴نوبت مورد معامله قرار گرفته است.


این گزارش می‌افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷هزار و ۲۳۰واحد آغاز کرده تا کنون به رقم ۸۰هزار و ۱۶۲واحد رسیده است که حکایت از ثبت رشد ۲۹۳۳واحدی و ۳.۸درصدی دارد. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۱۱۲۰واحد افزایش و شاخص بازار دوم با ۱۱هزار و ۵۸۹واحد رشد مواجه شده‌اند.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *