عرضه محصولات جدید ایران کیش در الکامپ

[ad_1]


به گزارش پایگاه خبری نقدینه، محمد لریانفرد مشاور عالی شرکت کارت اعتباری ایران کیش درگفتگوی باما از حضور این شرکت در نمایشگاه بیست و سوم می گویدو اینکه در عرصه رقابتی شرکت های پرداخت، ایران کیش قرار است چه تدبیری بیاندیشد تا همراه با رقبا و چه بسا پیشگام آنها عرصه صنعت پرداخت ایران را تداوم و بهبود بخشد.


 *آقای لریانفرد با نگاهی به تبلیغات این روزهای تلویزیون و سایر رسانه ها به نظر می رسد که شرکت های پرداخت به شکل جدی در رقابت بایکدیگر و همچنین در صدد تصاحب بخش بزرگی از بازار هستند . طی یک سال گذشته گویا فصل نوینی از حضور شرکت های پرداخت در کشور آغاز شده است .دراین میدان؛ ایران کیش چگونه خود را آماده فصل نوین فعالیت ها کرده است ؟


 به دور از حب و بغض و تعصب ، باید بگویم شرکت ایران کیش از قدیمی ترین شرکت های پی اس پی ایران باعمری سیزده ساله بوده و در سه سال گذشته فعالیت های خیلی خوبی را در صنعت پرداخت کشور آغاز کرده است.این شرکت همواره تلاش داشته تا از رقبای خود عقب نماند . از همین روست که مدام شاهد محصولات جدید از این شرکت یا ارتقای محصولات سابق ایران کیش هستیم به تازگی نیز تمرکز خاصی برروی اکو سیستم پات داشته ایم و پات لایف را داخل این اکوسیستم معرفی کرده ایم . امیدواریم با محصولات جدید که در قالب اکوسیستم پات ،پا به عرصه خدمات پرداخت گذاشته اند بتوانیم در میدان رقابتی که شما می گویید باقی بمانیم . به هر حال اگر رقابت سازنده باشد قطعا مفیداست . اگر این رقابت ها نبود همه شرکت ها ی پی اس پی در حالت سکون می ماندند و ما شاهد این همه پیشرفت سریع نبودیم. ما نیز در فصل نوینی از شرکت های پی اس پی و رقابتشان قرار گر فته ایم و امیدواریم این فضای رقابتی هم به نفع مردم و هم به نفع شرکت باشد .


 *امروز غرفه ایران کیش در نمایشگاه الکامپ تا چه حد بازگو کننده تلاش این شرکت برای ماندن در فضای رقابتی شرکت های پرداخت است ؟


 علاوه براینکه از محصول اندرویدی پات درنمایشگاه الکامپ رونمایی شد . محصولات جدید دیگر ایران کیش ، نیز محصولاتی منحصر به فرد در میان شرکت های پی اس پی است .فراموش نکنیم ما تنها شرکتی هستیم که حدود 14 موسسه و بانک با ما همکاری دارند و دارای نزدیک به یک میلیون دستگاه پوز در سراسر کشور هستیم .بنابراین ایران کیش از ظرفیت بالایی برخوردار است . امروز هم دراین نمایشگاه تلاش کردیم غرفه نویی داشته باشیم . علاوه براین ما برروی کارهای جدید ، مسابقات جدید ومحصولات جدید تمرکزداریم . به نظر می رسد هر شرکتی که داخل این فضای رقابتی نباشد ، عقب خواهد ماند و این امر، طبیعی است .


 *در این نمایشگاه از کمپین کفش طلای پات هم رونمایی شده است ماجرای این کمپین چیست؟


 این شروع کمپین جدیدی است که از این نمایشگاه کلید خورد . ما به زودی شاهد تبلیغات گسترده آن از طریق تلویزیون خواهیم بود. به خاطر در پیش داشتن جام جهانی روسیه ، کسانی که در قرعه کشی این مسابقات شرکت می کنند ، می توانند برحسب شانسشان برنده سفر به کشور روسیه و دیدار مسابقات جام جهانی و یا برنده یازده کفش طلا باشند . در کمپین کفش طلا که در قالب پات لایف اجرا شده است شما می توانید با نصب نرم افزار پات و جمع آوری امتیاز در ایام فوتبالی جام جهانی صاحب یکی ازاین جوایز ویژه یعنی سفر به روسیه برای جام جهانی 2018 و یا کفش طلا شوید.


 *نمایشگاه الکامپ همیشه پاییزبرگزار می شد، اما اینبار زمان آن به تابستان تغییر پیدا کرده است ، این تغییر زمانی به نظرتان در کیفیت نمایشگاه تا چه میزان تاثیر گذاشته است ؟


 به هر حال این تغییر بنابه سیاستگذاری سیاستگذاران الکامپ صورت گرفته است . نمایشگاه الکامپ یک نمایشگاه تخصصی صرف نیست ، نمایشگاهی است که هم کامپیوتر و هم الکترونیک را در بر می گیرد و هم دانشجویان و هم علاقه مندان و هم شرکت ها و بانک ها برای بازدید از آن به نمایشگاه میایند . شاید دراین گرمای تابستان کمی رفت و آمدها دشوارتر شود اما به هر حال مردمی که الکامپ را می شناسند در هر فصلی از آن استقبال می کنند 


 *فکر می کنید حضور ایران کیش در نمایشگاه الکامپ امسال ، با سال گذشته چه تفاوتی داشته است ؟


 ما همیشه سعی کردیم تا در نمایشگاه ها پر قدرت ظاهر و یکی از بهترین غرفه ها را داشته باشیم . حتی در یکی دو نمایشگاه نیز غرفه ایران کیش جزو برترین غرفه ها شناخته شد ، در حال حاضر هم همین طور است ، غرفه ایران کیش هم غرفه مفهمومی است و هم آنکه بخشی از آن را به پات و بخشی دیگر را به محصولات جدید اختصاص داده ایم . امیدواریم که بازدید کننده های زیادی داشته باشیم و حتما غرفه اثر گذاری هم باشد .

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *